Pågående auktioner

Klicka på auktionen för att se dess objekt.

Se alla auktioner »

Offentliga klubbauktioner

Säljare: VästerviksFF VFF januariauktion 2026 2026-01-14 15:00
Säljare: JFF Frimärksauktion stämplar mm 8/2 -26 2026-02-08 14:00

Övriga auktioner

Säljare: hoa HOA:s auktioner
Säljare: tullis Auktioner av tullis
Säljare: Nisse Auktioner av Nisse
Säljare: Xson Auktioner av Xson
Säljare: Johnharry68 Auktioner av Johnharry68

Fritextsökning Annonser

Sök objekt nr:
Från:
Till:

Detta är en onlineauktion: Besök onlineauktionen här

Publicerade auktionsresultat:
- Samlamera 25:e OII-auktion (2025-12-30)
- Vykort Dalarna Svärdsjö--Äppelbo (2025-11-20)
- Vykort Dalarna Rättvik-Sunnansjö (2025-11-19)
- Vykort Dalarna Långshyttan-Rommehed (2025-11-18)
- Vykort Dalarna Grövelsjön-Ludvika (2025-11-17)
- Vykort Dalarna Avesta-Grängesberg (2025-11-16)
- JFF HÖSTAUKTION 18 OKT 2025 (2025-10-18)
1-15 annonser visas av totalt 15
Sortera efter:

Auktion Sverige stämplar

0030 Eskilstuna 1884-10-13 Ringtyp Prakt/Lyx D-län

Obj. nr: 1

0030+33 Anderslöf 1883-07-02 Ringtyp Klipp M-län

Obj. nr: 2

0032 Morshyttan 1880-08-02 Ringtyp Prakt W-län

Obj. nr: 3

0033 Alfta 1880-12-28 Ringtyp Prakt X-län

Obj. nr: 4

0033 Nyland 1885-07-27 Ringtyp Prakt Y-län

Obj. nr: 5

0046 Delsbo 1883-07-04 Ringtyp Klipp X-län

Obj. nr: 6

0046 Sala 1887-12-22 Ringtyp Lyx U-län

Obj. nr: 7

Tj16B Skönnerud 1903-06-30 Tjänste S-län

Obj. nr: 8

0181 Leksand 1936-08-25 Gustaf V Prakt W-län

Obj. nr: 9

PKXP No 20B, 20C 1885-1898 Oscar II

Obj. nr: 10

PKXP No 213B och 213A 1909, 1911 Oscar II

Obj. nr: 11

PKP 203 1933-08-29 F177A Guataf V

Obj. nr: 12

U.W.H.J 1887-07-14 F39 Oscar II Prakt

Obj. nr: 13

32 olika praktstämplar från 1970-80-talet

Obj. nr: 14

12 olika praktstämplar från 1970-talet

Obj. nr: 15
Besökare totalt:
Besökare idag:
Besökare just nu:
Samlamera konstruerad av Aljo-Data AB